CNP|Volkswagen|Skoda|SeatGrupa Makurat|

Aktualności

Rozwojowy przełom roku

Rozwojowy przełom roku

Auto Miras Makurat o tym  jak dobrze zaplanować swój biznes.

Od ponad 22 lat firma Auto Miras, buduje swój motoryzacyjny świat, kiedyś mały warsztat samochodowy dzisiaj prężnie rozwijający się autoryzowany serwis Seata w nowej lokalizacji w Gdańsku na ul. Zawodników 2 oraz pierwsze w trójmieście Centrum Napraw Powypadkowych Grupy Volkswagen w oddziale w Pępowie k/ Żukowa.

Obecnie Auto Miras Makurat oferuje wiele unikatowych technologii naprawczych i najlepsze wyposażenie niedostępne w innych serwisach na terenie trójmiasta, dlatego uzyskanie Autoryzacji CNP Grupy Volkswagena to dla firmy ogromne wyróżnienie i szansa na jeszcze większy rozwój.

Co daje klientowi zgłoszenie i kompleksowa likwidacja szkody w centrum napraw powypadkowych?

Przede wszystkim profesjonalną obsługę, komfort,  jakość wykonywanych usług i poczucie, że wszystko naprawione jest w oparciu  o oryginalne części zamiennie zgodnie z zaawansowaną techniką warsztatową do napraw blacharsko-lakierniczych.

Nowy Autoryzowany Serwis Seat w Gdańsku,  jest bliżej klientów i zapewnia  najwyższe standardy. Serwis jest duży, przestronny w samym sercu Gdańska, gdzie już za kilka tygodni powstanie miła strefa relaksu, dla klientów czekających na naprawę.  Oprócz  naprawy Seata, znajdziemy tam serwis wielu Marek. Auto Miras nie zamyka się na innych producentów. Zależy im na tym, aby mieszkańcy Gdańska i całej okolicy poznali wyjątkową jakość usług. Założeniem firmy jest to, aby  Serwis w Gdańsku, stał się serwisem bliżej klientów, aby był „Twoim nowym najlepszym serwisem samochodowym” cytuje prezes Zarządu Mirosław Makurat.

Spółka posiada zaplecze i duże możliwości. Oddział w Pępowie miesięcznie naprawia 500 samochodów, hale mieszczą 18 stanowisk blacharskich, 3 profesjonalne komory lakiernicze oraz 10 stref przygotowawczych. Strefy przygotowawcze z urządzeniami Rupes, Tecopoint oraz komory Blowtherm.


dodano - 02/01/2020